Dark outlook

V temnotě je síla: Dark Outlook i jiné aplikace

V posledních několika měsících jsme si mohli všimnout, že naše aplikace v telefonech jsou stále tmavší. V novém iOS si dokonce můžeme zapnout celé OS v dark režimu a vše mít černé. Některé aplikace jsou na tom lépe, jiné hůře. Co si o tom myslíte vy?

Temnější – lepší

Čím temnější tím lepší. O tom je přesvědčen náš kolega Míra, který s temným pozadím, temnými aplikacemi i temnou stranou síly přišel jako první. Začalo to aplikace Microsoft Teams, ale pokročoval dál. Následovala aktualizace iOS a s ní temný profil – to už se nešlo bránit a na stranu temnoty jsme se dali i my ostatní konzervativci.

Dark Outlook

Temný Outlook se nám ale vysloveně líbí. Je to opět změna a hlavně to skutečně prospívá očím. Mnozí do obrazovek koukají většinu dne – my tedy určitě – a když do očí svítí pouze text a nikoli obrazovka, je to citelně lepší. Opravdu doporučujeme vyzkoušet na vlastní kůži (nebo spíše oči). Změnu provedete velmi snadno – v Nastavení. Temný Outlook lze zapnout i na webu, není to tedy výsada pouze mobilních aplikací.

  • Pro zapnutí bílého pozadí klikněte na tlačítko se sluníčkem.
  • Pro zapnutí tmavého pozadí klikněte na tlačítko s měsíčkem.

Další aplikace

V temném pozadí můžeme mít i další aplikace, například:

  • Microsoft Teams
  • OneNote
  • Programy Office
  • To-Do

Nám se jich hodně opravdu líbí, ale zároveň je nám jasné, že to není pro každého. Platí známé rčení – nezkusíš, nezjistíš! Každopádně budeme se zájmem sledovat další vývoj. Třeba se jednou dočkáme i růžové. Co vy na to?

Temná se každopádně povedla!