Montážní práce

Kvalitní rozvody a sítě jsou základem dobře fungujících technologií. V dnešní době moderních technologií roste potřeba úzkého propojení slaboproudých a silnoproudých instalací nejenom s ohledem na datové sítě, ale i možnosti instalací bezpečnostních zařízení jako jsou kamerové a zabezpečovací systémy.

Co dokážeme?

Metalické sítě

V současné době je metalická kabeláž nejvhodnější prostředek pro distribuci slaboproudých signálů jako je přeno dat, hlasu, vide a další.

Optické sítě

Potřebujete.li vytvořit páteřní síť, nebo potřebujete překonat velké vzdálenosti a přitom uchovat exterémní rychlost. Na to vše se hodí optická síť.

Silnoproud

I ty nejmodernější technologie potřebují energii, tu jim zajistíme kvalitně připravenými rozvody silnoproudu!

Umíme více než jen montáž.

Zabezpečovací systémy

V oblasti zabezpečení spolupracujeme se společností AXIS, Hikvision, Paradox a Jablotron. Díky této čtveřici jsme vám schopni dodat nejširší a nejkvalitnější škálu produktů a služeb v oblasti bezpenosti.

Zabezpečení dodáme na míru od návrhu zařízení, po samotnou certifikovanou montáž a následné nastavení.

Wi-Fi pokrytí

Máte-li větší prostory, které potřebujete dokonale pokrýt signálem Wi-Fi, jste na správné adrese. Pro vaše potřeby navrhneme ideální počet a rozmístění zařízení. Následná montéž a instalace je pro nás hračkou.

Máme již zkušenosti s logistickými halami, kancelářskými prostory i hotely. Kvalitní signál a stabilní pokrytí v těchto podmínkách nebyly jednoduché.