Vaše jistota pro bezpečné zálohování.

Citlivá data, o která nechceme přijít se musíme starat, chránit a zálohovat.

Jak to vše probíhá?

Identifikace dat

Nejprve zjistíme jaká data potřebujete zálohovat a v jakém objemu. Chcete mít k dispozici "obraz" vašich systémů, nebo stačí jen soubory? Kde máte data umístěná? To vše si ujasníme pčedem!

Instalace klienta

Po identifikaci dat, potřebujeme prostor pro nasazení vzdáleného klienta Veeam, který nakonfigurujeme tak, aby zálohu umístil rovnou mimo vaši kancelář, sídlo, prostě lokalitu.

Pravidelná kontrola zálohy

Na závěr pravidelně zálohu kontrolujeme. Pokud vytváříme "obraz" systémů, pravidelně je spouštíme. Nechceme přeci, abychom zálohovali nefunkční systém...


 

Zálohujeme osvědčenými systémy

Z důvodů variability požadavků spolupracujeme se dvěmi hlavními hráči na trhu zálohování. I díky tomu se nám daří poskytovat prvotřídní služby.

veeam logo

Veeam Backup

Veeam nabízí jednu z nejlepších variabilit řešení. Díky několika produktům můžeme vybrat ten nejlepší balíček, který splní jakékoliv požadavky na zálohování. Následně je pak vše připravené na váš růst a tak lze být v klidu, ať jste malá firma, nebo nadnárodní korporace.

acronis logo

Acronis

Jednoduchá a funkční řešení, které má kvalitní zastoupení v ČR. Acronis nabízí od malých domacích produktů po korporátní řešení. Jednoduché zálohovací nástroje pak můžete nosit například na vašem flash disku. Díky partnerství s Acronis spíme i my v klidu.