SharePoint My Feed Web Part (Webová část Můj informační kanál)

Webové části, které můžeme používat v rámci SharePoint Online jsou super a dá se díky nim vytvořit poměrně snadno krásný web. Tento web může být opravdu složen pouze z těchto částí, takže nemusíme moc sahat po kódování a složité konfiguraci.

Hlavní přínos vidíme v tom, že rozvoj těchto částí není pouze ze strany Microsoftu ale také od aplikací 3. stran. Můžeme tedy v rámci našeho intranetu propojit například projektové řízení Asana, Jira a další. Zároveň můžeme vložit marketingové video z YouTube, nebo příspěvky z Twitteru. Postupně tyto webové části přibývají a velmi se nám líbí ta nejnověji ohlášená. Takzvaný My Feed, neboli Můj informační kanál, v rámci SharePoint webu může znamenat, že stránka bude pro každého uživatele u Vás ve firmě mnohem relevantnější.

Tuto novinku můžeme vyzkoušet koncem října / začátkem listopadu, kdy ji budeme mít postupně k dispozici.

Díky této webové části bude SharePoint online pro uživatele opět více přívětivý, a hlavně unikátní a relevantní. Už se na to nemůžeme dočkat. 😊

Pokud potřebujete s konfigurací SharePoint online poradit, nebo i kompletně ho nastavit, dejte vědět. Rádi pomůžeme i zajistíme.