Integrace Planneru a To-Do přichází!

Konečně je to tady. Ten kdo již používá ví, jak je to frustrujíc, že musíte chodit do několika aplikací abyste viděli všechny své úkoly. Nebo třeba nepoužíváte aplikaci pro úkoly právě proto, že chybí synchronizace. Neustále tak přepínáme mezi okny a přeposíláme si e-maily s úkoly a poznámkami.

Tomu bude brzo konec.

Chystá se velká integrace aplikace To-Do a Planner! Dostanete-li úkol v Planneru, uvidíte ho a budeme ho moci upravit i v aplikaci To-Do. Tyto úkoly budou v seznamu s názvem „Přiřazeno pro mě“, budou ale dostupné i při plánování vašeho dne.

Jelikož úkoly a označené e-maily z Outlooku 365 jsou již integrované do aplikace To-Do, bude tato aplikace středobodem úkolů ve světě Office 365.

Microsoft To-Do

aplikace-to-do-nb
Aplikace Microsoft To-Do ve Windows 10 – ke stažení zde.

Jako s dalšími aplikacemi v online světě Microsoft je to s touto podobné. Začala téměř neviditelně a nebyla nic moc. Chyběla hlavně zmiňovaná integrace integrace.

Dnes již plnohodnotná aplikace, která je podporovaná napříč platformami a dokáže nás navést k plnění všech úkolů.

Hlavní funkce, které každý ocení jsou:

  • Plánování „Můj den“ – doporučené úkoly a úkoly, které jsme nestihli včera.
  • Snadné a funkční opakování úkolů.
  • Pod-úkoly jednotlivých úkolů.
  • Parádní zvuk při splnění úkolu 😀
  • Vytváření více seznamů.
  • Oddělené e-maily s označením…

V čem byl vlastně problém?

V online světě Microsoft byl problém ten, že jste mohli evidovat úkoly na více místech, nezávisle na sobě. To bylo opravdu nepříjemné. Outlook, Planner, To-Do a další. Propojení mezi Outlookem a To-Do již funguje velice dobře a svižně. Tudíž touto změnou se „kruh“ propojí a budeme konečně moci využívat Planner pro plánování a naše úkoly nám nebudou jen chodit e-mailem, když se blíží jejich splnění. Budeme je vidět u sebe v aplikaci To-Do a tudíž si je můžeme naplánovat do našeho dne!

Kdy to bude?

V průběhu dubna Microsoft začne nasazovat a do konce května by měla tato změna být všude na světě. My už se moc těšíme!


Potřebujete poradit s nasazením a využíváním firemních aplikací? Kontaktujte nás a můžeme se domluvit na kafe, nebo to probrat telefonicky.