web-pcport

Vytváříme produkt

Technický produkt, který nabízíme je jasný nám i lidem z našeho oboru. Bohužel již ne vždy je jasný našim klientům i přátelům.

I proto jsme se rozhodli, se na to podívat více z blízka. Rozepsat naše technické dovednosti, a také produkty, které nabízíme a na které se specializujeme.


Služby

Montážní práce, business inteligence a komplexní servis, takto dnes nazýváme svoje služby. Rádi bychom došli k tomu, že budete ihned vědět co si pod nimi představit, kdy je použít a jak vám mohou pomoci. Také bychom rádi pochopili i my, jak se tyto jednotlivé služby doplňují a propojují. To vše na první dobrou.


Produkty

Data-centrum, Cloud, Office 365 a další… ve skutečnosti?! Ani my někdy nevíme o čem to vlastně mluvíme a lidé kolem nás už vůbec ne.

Již brzy se změny a nový směr, který chceme v IT nastavit a „nastolit“ projeví na těchto stránkách, v naší firmě ale hlavně u našich klientů i přátel.


Dneškem vyhlašujeme náš manifest vůči nepřátelskému jednání IT specialistů a techniků, nekalým praktikám IT manažerů a hlavně nesrozumitelnosti a šovinismu tohoto celého odvětví.


Zavazujeme se k následujícím bodům:

  1. Vlídnost slovem i písmem.
  2. Empatie.
  3. Srozumitelnost.
  4. Transparentnost.