VALBEK EU a.s. a nový intranet společnosti

Projektování je stále hlavní doménou skupiny VALBEK, avšak díky rozšíření služeb o ekologii, ekologickou havarijní službu, geologii, techniku, sanaci i stavební práce může nyní skupina VALBEK pokrýt jakoukoliv fázi stavby.

Nový intranet

Pro společnost VALBEK jsme nakonfigurovali nový intranet v rámci Office 365 a aplikace SharePoint. Cílem bylo nahradit aktuální platformu pro správu obsahu, která byla pomalá a nepřehledná,. Rozhodli jsme se tedy nasadit to, co společnost již má, a to SharePoint online, který jsme nakonfigurovali pro potřeby společnosti VALBEK. Vytvořili jsme centrální komunikační HUB, ke kterému nyní patří další weby z různých oddělení. Po konfiguraci jsme provedli migraci dokumentů mezi starým intranetem a novým.

Schvalování dovolených

V rámci nového intranetu jsme také připravili proces online schvalování dovolených, který by měl sjednotit a zpřehlednit žádosti o pracovní volno. Díky tomu budou mít pracovníci/ce personálního oddělení vždy aktuální seznam zaměstnanců, kteří jsou v daný měsíc na dovolené. Po sjednocení procesu můžeme dále pracovat na zjednodušení a zlepšení práce s docházkou i dovolenými v celé skupině VALBEK.

Aplikace Vozový Park

Kromě procesu pro schvalování dovolených potřebovali ve společnosti VALBEK vyřešit i způsob rezervace aut a správy vozového parku. Automobilů stále přibývá, a cílem  je,  a aby se využívání firemních aut zefektivnilo. Proto vznikla aplikace Vozový Park, kdy na jedné z obrazovek uživatel přehledně uvidí, kam kdo jede v daný termín, a zda si k němu může přisednout jako spolucestující.